TEKLİF AL
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
Hangi Saatte Arayalım ? :

ÜRÜNLER

Rainwater
Filtrasyon Sistemi.
1943
BAŞLANGIÇ
Uluslararası ticaret ortağımız Aquion inc firması, Milwaukee, Wisconsin’de (ABD) kuruldu. Rainwater ve Aquion inc su arıtma, dünyanın sınırlı su kaynaklarını korumak için üstüne düşen önemli görevin bilincinde ve bu nedenle de doğal kaynakların korunmasına olumlu katkı yapan ürünleri geliştirip satmaktan büyük bir gurur duyuyor.
1947
DÜNYANIN İLK OTOMATİK YENİLEME VANASI
1969
AVRUPA
Rainwater'ın da kapsamında bulunduğu Aquion Inc, avrupa pazarını geliştirmek için Avrupa’da şube açıldı. Sektördeki tüm deneyimi ile Avrupa'da da bir numara!
1971-1985
HACİM KONTOLLÜ VALF SİSTEMİ
Dünyanın ilk plastik kontrol vanasından makaralı ve hacim kontrollü kumanda vanasına. Bu sayede belirlenen kullanım miktarından sonra cihaz bakımını otomatik olarak kendisi yapmaya başladı. Aquion inc alanında öncü.
2004
EARTHSAFE TECHNOLOGY
Aquion inc, dünyanın en değerli doğal kaynağı olan suyun korunmasına katkı yapan su arıtım ürünleri sağlama sorumluluğu projesini faaliyete geçirdi. Bu sayede kısıtlı bulunan temiz içme suyunu en iyi şekilde sizlere sunmayı amaç edinmiştir.
2005
EVSEL KULLANIM
Uzun araştırma ve teknolojik gelişimlerden sonra konutlarda kullanım için şahsa özel ilk kabin yerleşimi piyasaya sürüldü. Tüm Aquion inc su arıtma ürünleri EarthSafe Teknoloji Rainwater felsefemize uygun olarak geliştirilip imal ediliyor .
2014
YENİ TEKNOLOJİ İLE EVLERİNİZDE!
Aquion inc yeni bilgisayar destekli teknolojisi ile tam kapsamlı su arıtma sistemlerine geçti. Zahmetsizce yumuşatılmış suya erişim artık daha kolay!
2015
RAINWATER
Rainwater pazardaki yerini son teknoloji ürünler ve yüksek teknolojili arge ile güncellemektedir. Evinizde, orta ve büyük ölçekli işletmelerinizde güvenli suya zahmetsizce kavuşun!
ABONE OLUN
BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN VE GÜNCEL KALIN
BİZİ TAKİP EDİN